Často kladené otázky (FAQ)

1, Môžem uplatniť niakú zľavu pri vačšom odbere? 

Áno, ponúkame zľavu 2% pri nákupe nad 2000 euro. Neveríme v zľavách, totižto neexistujú. Náše ceny sú minimálne vždy. Dosiahli sme to optimalizáciou výdavkov. Marketing typu prídte nakúpiť a dostanete zľavu 50-70% z imaginárnej predošlej ceny, ktorá činí 200euro (v reálnom živote to 200 euro nikdy nebolo) sú podľa nás len zavádzajúce z hladiska zákazníkov. Takisto ako triky viacerých nemenovaných firiem pri udávaní cien bez DPH, alebo bez montážnych dielcov, ktoré po pridaní si do nakupného košika Vám okamžite zvýšia cenu ešte vyššie než by mala byť. Všetko má svoju cenu aj mi, ak je niečo príliž lacné to pôjde už na úkor kvality. p>  

 

2) Uvedené ceny sú na kompletný výrobok ?

- Okná sú spolu s montážnymi kotvami, klučkami a podparapetovou lištov. Dvere taktiež sú spolu s všetkými potrebnými dielmi. Na Vás ostáva už len montáž. Nie ako v niektorých firmách kde všetky diely sú zvlášť a nie sú narátané v cene. Všetky naše ceny sú spolu s DPH.

 

3) Keď si urobím montáž sám , nestratím záruku na objednaný tovar ?

- Áno na montáž záruka Vám ostane, záruka je na produkt 24 mesiacov
Záruka sa nevzťahuje v prípade ak tovar bol poškodený pri montáži.

 

4) Robíte aj zameranie a montáž ?

- Naša firma funguje ako sklad, zamerania a montáž nerobíme. Snažíme sa tak vytvoriť čo najnižšie ceny na naše produkty.

 

5) Koľko miesta musím zanechať zo stavebného otvoru na montáž ?

- Na montáž okien potrebujete zanechať miesto na každej strane 1,5 cm pre montážnu penu a na manipulácie s oknom. Pozor udávané rozmery okien sú bez podparapetovej lišty, ktorá činí na výšku + 3 cm viď obrázok

 

6) Čo sa stane ak na u Vás zakúpených dverách sa pokazí niektorá súčiastka ?

- Všetky súčiastky máme ihneď k dispozícii a sú naskladnené. Súčiastky môžete prebrať osobne, alebo Vám ich do 24 hodín doručíme kuriérom.

 

7) Môžu sa dovnútra otváravé dvere otočit pri montáži, aby sa otvárali do vonka?

- Áno, ale v tom prípade nevyhovujú bezpečnostným normám EU, lebo krycie lišty, ktoré držia strednú výplň budú na vonkajšej strane. Dvere otváracie von sú vyhotovené tak, aby lišty boli na vnútrajšej strane.

 

8Máte skladom aj dvere otváracie do vonka ?

- Z niektorých typov 96x201, 88x200 máme naskladnené, ale nedržíme z nich veľký počet, preto je potrebné sa o ich dostupnosti informovať. Doplatok na dovonka otváracie dvere je + 15 €.

05
Február
2020

Nakupovanie na splátky

Pridané: 5.2.2020 11:00:08

Nakupovanie na splátky

Čítajte viac...